کادو ولنتاین

کادوی ولنتاین هانی استار

 

در این مقاله به خرید کادوی ولنتاین خواهیم پرداخت. امید است مطالب مفیدی را درباره خرید هدیه کسب کنید.

در این مطلب یاد میگیریم :

 • کادو ولنتاین 
 • کادو ولنتاین چیست؟
 • شکلات از مهم ترین محتویات جعبه ولنتاین
 • خوردنی های خوشمزه دیگر در کادوی ولنتاین
 • عروسک های ولنتاینی
 • گل در جعبه ولنتاین
 • یادگاری های عاشقانه در جعبه هدیه ولنتاین
 • تنوع در جعبه های کادو ولنتاین
 • هدیه ولنتاین سفارشی
 • کادو ولنتاین خاص

 

کادوی ولنتاین 

 

کادو ولنتاین هدیه ای است که به نماد عشق مابین افراد  رد و بدل می شود. ولنتاین از نام قدیسی معروف گرفته شده است، با این حال داستان های بسیاری در این مورد وجود دارد. در این داستان ها آمده است، کشیشی رومی به نام ولنتاین برخلاف دستورامپراتور کلودیوس دوم عمل کرد و به ازدواج عشاق کمک کرد و این منجر به مرگ وی شد. بعدها این روز در فرهنگ مسیحی و غربی، به روز ابراز عشق معروف شد. این ابراز عشق معمولاً با فرستادن کادو ولنتاین یا خرید هدایایی مانند گل سرخ به عنوان کادو ولنتاین انجام می‌شود.

این روز در ایالات متحده و همچنین در انگلیس، کانادا و استرالیا رواج دارد و در سایر کشورها از جمله آرژانتین، فرانسه، مکزیک و کره جنوبی نیز جشن گرفته می شود.برخی بر آنند که ولنتاین فراتر از سنتی غربی است که پیش از این در بسیاری کشورهای جهان وجود داشته است. مثلا در ایران باستان دو جشن برگزار می شده است که از جنبه هایی شبیه ولنتاین بوده است. یکی جشن مهرگان بوده که در شانزدهم آبان ماه برگزار می‌شده و در آن روز مردم به یکدیگر کادو  می‌داده‌اند و دیگری جشن اسفندگان بوده که پنجم اسفند برگزار می‌شده و مردان به همسران خود کادو ولنتاین می داده اند.    

 

شما میتونید با خرید کلی آبنبات ، شکلات ، نوتلا ، قهوه ، نسکافه یا چای ترش از هانی استار جعبه های کادویی هیجان انگیزی بسازید.

 

 

کادو ولنتاین چیست؟

 

کادو ولنتاین اصلی معمولا از یک جعبه تشکیل می شود که دارای محتویات ریز و درشت مناسب روز ولنتاین است. هدیه ی ولنتاین معمولا عامل رونق بازار در ایام نزدیک به ولنتاین است. البته این هدیه تنها محدود به جعبه ای که اهدای آن در روز ولنتاین مرسوم است، نمی شود. در این روز انواع عروسک ها به خصوص با رنگ قرمز و داشتن نماد قلب و یا هر شیء دیگری که ظاهری عاشقانه داشته باشد، به عنوان هدیه ی ولنتیاین خرید و فروش می شود. اما در مورد محتویات جعبه ی کادو ولنتاین که کادوی مرسوم و اصلی روز ولنتاین است، توضیح خواهیم داد.

 

شکلات از مهم ترین محتویات جعبه ی کادو ولنتاین

 

اولین چیزی که حتما باید در جعبه ی کادو ولنتاین باشد، شکلات است. انواع شکلات های خارجی و داخلی  می تواند با انواع کیفیت ها و قیمت ها در جعبه ی ولنتاین قرار گیرد. خوب است شکلات ولنتاین را نیز از اشکالی انتخاب کنید که تمی عاشقانه داشته باشد. به جز این که شکلات تم زیبای عاشقانه و مناسب با روز ولنتاین داشته باشد و در ذهن باقی بماند، دیگر قیمت، خارجی یا داخلی بودن آن چندان اهمیتی ندارد و می توانید در مورد این ها بر اساس بودجه ی خود تصمیم بگیرید.

 

کادو ولنتاین - هانی استار

 

خوردنی های شیرین و خوشمزه ی دیگر در جعبه ی کادو ولنتاین

 

این درست است که شکلات ها مرسوم ترین جزء خوراکی جعبه ی کادو ولنتاین شناخته می شوند، اما لازم نیست سلیقه ی خود را به این مدل خوراکی محدود کنید. شما می توانید از هر نوع خوراکی دیگر مثل انواع پاستیل ها، عسل های بسته بندی، آبنبات ها و بیسکوییت ها نیز برای کادو ولنتاین استفاده کنید. انواع و اقسام این خوراکی ها نیز با شکل قلب و تم عاشقانه به فروش می رسند.

 

کادو ولنتاین - هانی استار

 

 5 نکته مهم درباره کادو ولنتاین

 

عروسک های ولنتاینی

 

 

فیلم جعبه سوپرایز کادو ولنتاین فروشگاه هانی استار

 

عروسک های زیبایی برای ولنتاین و با تم عاشقانه طراحی می شوند و در اندازه ها و ابعاد گوناگون به عنوان کادو ولنتاین انتخاب و خریداری می شوند. بیشتر خانم ها عاشق عروسک های ولنتاینی هستند. این عروسک ها در انواع و اشکال مختلف و بیشتر در شکل خرس (خرس های معروف تدی) به فروش می رسند. عروسک های ولنتاینی زیبا ترین عروسک ها هستند و طرفداران و عاشقان بی شماری دارند. اگر در فکر این هستید که کادو ولنتاین خوبی تهیه کنید، از خرید عروسک غافل نشوید. البته مقصود این نیست که حتما عظیم الجثه ترین عروسک موجود در فروشگاه را که وزن سنگین و حجم بزرگ و جاگیری دارد تهیه کنید. هیچ احتیاجی هم نیست که در این خصوص دچار چشم و هم چشمی ها و تظاهر های عمومی شوید. آن چه اهمیت دارد، شما و پارتنرتان هستید و این که چگونه می توانید حسی دوست داشتنی و ساعاتی به یاد ماندنی را در این روز برای او ایجاد کنید.

 

گل در جعبه ی کادو ولنتاین

 

یکی دیگر از هدایای زیبا و ویژه ی این روز گل های سرخ رنگ و زیباست. در جعبه ی کادو ولنتاین، می توان هم از گل های مصنوعی استفاده کرد و هم از گل های طبیعی و باطراوت. اگر دوست دارید گلی که هدیه می دهید به یادگار باقی بماند، از گل های مصنوعی استفاده کنید، اما توصیه می کنیم اگر دوست دارید حسی زیباتر برای طرف مقابل ایجاد کنید که برای همیشه عطر و بوی آن را در ذهن و قلب خود داشته باشد، از هدیه دادن گل طبیعی غافل نباشید. البته گل های مصنوعی تولید شده برای جعبه ی کادو ولنتاین نیز بسیار متنوع و خاص هستند. برای این منظور گل های مصنوعی زیبا و عطری طراحی و تولید شده اند. حتی می توان از یک شاخه گل طلایی یا نقره ای زیبا برای کادو ولنتاین استفاده کنید. برخی از گل های ویژه ی ولنتاین تحت عنوان گل گیفت به فروش می رسند. آن ها جعبه هایی هستند که محتوی آن ها فقط گل است و به صورتی زیبا و عاشقانه دیزاین می شوند. در برخی از گل گیفت ها نیز ترکیبی از گل و شکلات به زیبایی تمام در کنار هم به کار رفته است.

 

کادو ولنتاین - هانی استار

 


 بهترین ایده های خرید کادو ولنتاین 


یادگاری های عاشقانه در جعبه ی کادو ولنتاین

 

یکی از بهترین بخش های جعبه ی کادو ولنتاین، یک هدیه ی کوچک اختصاصی است که برای هر دوی شما در بر دارنده ی حسی مشترک، مفهومی آشنا و خاطره ای خاص و منحصر به فرد است. این هدیه می تواند یک جعبه موزیکال زیبا و دوست داشتنی، یک شیشه عطر مرغوب، یک ساعت یا انواع زیورآلات و بدلیجاتی باشد که طرف مقابل بتواند آن را به عنوان یک یادگاری همیشگی به همراه داشته باشد.

 

برای اطلاع از جزییات کادو ولنتاین برای پسر وارد صفحه شوید.

 

کادو ولنتاین - هانی استار

 

تنوع در جعبه های کادو ولنتاین

 

حال که از محتویات احتمالی جعبه های کادو ولنتاین با شما سخن گفتیم، می توانید حدس بزنید که یک جعبه ی کادو ولنتاین تا چه اندازه می تواند خاص، متفاوت و منحصر به فرد باشد. تنوع بسیاری در جعبه های کادو ولنتاین تولید شده وجود دارد؛ بنابراین دست شما برای انتخاب باز است. متناسب با تمام روحیات، سلیقه ها و بودجه ها می توان کادو ولنتاین درخور و مناسب را یافت. فقط باید کمی وقت بگذارید و در این باب عجله نکنید تا انتخابی شایسته و عالی داشته باشید.

 

کادو ولنتاین - هانی استار

 

کادو ولنتاین سفارشی

 

شما می توانید به افراد هنرمند و کسانی که در این زمینه های هنری گوناگون به صورت حرفه ای کار می کنند، سفارش کارهایی را به مناسبت روز ولنتاین و به عنوان کادو ولنتاین اختصاصی خودتان سفارش دهید. برای این منظور می توانید از کسانی که شیرینی و شکلات های خانگی تهیه می کنند، بخواهید برای شما به صورت سفارشی تعدادی شیرینی، شکلات، بیسکوییت، کوکی یا پاستیل، با تم مورد نظر خودتان و ترجیحا با نام های خودتان به عنوان هدیه ی ولنتاین تدارک ببینند. یا می توانید به کسانی که دستی در تولید جعبه های کادویی یا عروسک سازی دارند عروسک یا جعبه ای با نام های خود و پارتنرتان سفارش دهید.

 

 

 

خرید کادو ولنتاین

 

در روزگار حاضر همیشه لزومی برای حضور یافتن در فروشگاه ها نیست. در عصر ارتباطات شما می توانید با کمک فروشگاه های اینترنتی، هر آنچه نیاز دارید انتخاب نموده و سفارش دهید. انواع کادوهای ویژه ی روز ولنتاین در سایت حاضر پیش روی شما با انواع دسته بندی ها وجود دارد. تصاویر هر نوع کادو ولنتاین با تمام اطلاعات مورد نیاز شما در کنار آن قرار گرفته است تا با اطمینان و راحتی بتوانید دست به انتخاب بزنید.  

 

کادو ولنتاین

 

     

 

 نسکافه خرید قهوه دانه ایی قهوه اسپرسو قهوه فرانسه چای سبز هانی استار
نسکافه خرید قهوه دانه ایی قهوه اسپرسو قهوه فرانسه چای سبز هانی استار